Özge Sezince Varley Resmi Websitesi

Emanet

Tür: Dram/Aşk

Yapım: Gold Film Yıl: 2014

Kanal: Fox

Yönetmen: Nisan Akman – Nihat Durak

Video İzle

Pirnaz Kararlı Çok Üzgün

Pirnaz Ekrem'i Tehdit Eder

Pirnaz Büyük Kavga Sahnesi

Pirnaz Çok Hırslı

Pirnaz'a Büyük Şok

Pirnaz'a Tokat

Pirnaz'ın Kardeş Sevgisi


Emanet, geleneğin, kanunun, askerin ve kan bağının kutsal olduğu Anadolu’dan imkansız bir aşkın hikayesi. Jandarma çevirmesinde masum bir adamın ölümüne sebep olan Murat (Mehmet Akif Alakurt), adaleti ararken öldürdüğü erkeğin güzel gelini Zelal’e (Özlem Yılmaz) çaresiz bir aşkla bağlanır.

Murat ve Zelal kendilerini bir ihanet içinde buldukları Tuz Gölü ve Kapadokya’nın nefes kesen coğrafyasında adalete ve aşka ulaşmak için daha çok bedel ödeyeceklerdir.

Pirnaz

Ürgüp’te kronik böbrek hastası kız kardeşiyle yaşayan Pirnaz’ın, abisi öldürülen, ailenin varisi ve geriye kalan tek oğlu olan Ekrem ile ilişkisi vardır.  Bir fabrikada çalışmaktadır Pirnaz, aldığı üç kuruş maaşı da kardeşinin tedavisine ve bakımına harcamakta, zor geçinmektedir.  Savaşcı bir kızdır, damarına basılınca başka birine dönüşür ama Ekrem’e gerçekten aşıktır.  Hayatına giren ilk erkek odur, bu ilişkiyi herkesten gizli yaşamaktadırlar. Ekrem’in kendisiyle evleneceğine inanmıştır. Ekrem ise Pirnaz ile vakit geçirmektedir sadece. Ne annesinin beğendirmeye çalıştığı kızları ister ne de bir başkasını… İmkansız olduğunu bile bile ölen kardeşinin karısı Zelal’e takıntı derecesinde aşıktır. Töre gereği Zelal ile kendisine nikah düşeceğini öğrenen Pirnaz çıldırır. Bu evliliği engellemek için elinden geleni yapacaktır.

Fotoğraflar