Özge Sezince Varley Resmi Websitesi

Suskunlar

Tür: Dram

Yapım: Tims

Yıl: 2012

Kanal: Show Tv

Yönetmen: Çağatay Tosun – Hatice Memiş

Video İzle

Sibel'e Büyük Ceza

Sibel'in Bilal'e Aşkı

Sibel Bilal'den Ağlayarak Yardım İster

Sibel Evde Hapis

Sibel Kaçış Aksiyon


Dizide, Kuyudibi Mahallesi’nde büyüyen, kardeş gibi olan Ecevit (Murat Yıldırım), Bilal (Sarp Akkaya) , İbrahim (Güven Murat Akpınar) ve Zeki’nin (Tugay Mercan) çocukken yaptıkları masum bir hata sonucunda hapse girmelerini ve burada Takoz İrfan (Mehmet Özgür) tarafından darp edilmelerinin hatta tecavüze uğramalarının ardından hayatlarının altüst oluşunu konu ediyor. Bu dört arkadaş, başlarına gelenleri unutacaklarına ve hatırlamamak adına bir daha birbirlerini görmeyeceklerine dair bir söz verirler. Ancak yıllar sonra içlerinden birinin suskunluğunu bozması ve ölmesi, bambaşka hayatlar yaşamakta olan bu dört eski arkadaştan kalan, üç arkadaşı bir araya getirir. Bu üç delikanlı ve yanlarına aldıkları, çocuk çetelerinin vazgeçilmez elemanı Ahu’yla (Asli Enver) birlikte geçmişte yaşadıklarının intikamını almaya karar verirler.

Sibel: 
Takoz İrfan’ın  metresi. Genç, akıllı. Erkek dünyasına ait bir kadın Sibel. Silahlar en büyük merakı. İyi bilardo oynuyor. Erkeksi ve zor olan her şey onun ilgisini çeker. Anadolulu mafyanın tek kızı.  Babasını öldürmüşler. Ölmeden evvel İstanbul’da iş yaptığı İrfan’a emanet etmiş babası Sibel’i. İrfan amca önce olmuş İrfan abi, sonra da İrfan. Önceleri adamın baba ilgisinden hoşlanıyor, kaybettiği babasının yerine koyuyormuş onu Sibel. Sonraları aşık olduğunu sanmış bu adama. İrfan karısından boşanacak, onu alacak sanmış. Okul bitmiş, İrfan’ın yanında çalışmaya başlamış, yıllar geçmiş ama İrfan ne onu bırakmış ne de karısını.

Zeki, güzel ama hayattan vazgeçmiş bu genç kadın, bir gün dengi bir adama aşık olacak. Ama o da yanlış adam. O da başka birine ait. Bu genç adamın adı Bilal(Sarp Akkaya) . Sarı Bilal. İrfan hakkında bilgi almak için yaklaşacak Sibel’e. Ama Sibel bir daha kopamayacak ondan. İrfan’ı satıp Bilal’in peşinden gelecek. Mahalleye yerleşecek. Bilal önceleri acıyacak bu kıza. Sonraları arkadaş olacak. Hatta izin verse kendine hoşlanacak bile. Ama olmaz. Ahu var. Sonraları kabullenecek bunu Sibel, ama yine de sevecek hatta hamile kalacak Bilal den. Birliktelikleri böylelikle başlayacak.

Fotoğraflar