Özge Sezince Varley Resmi Websitesi

Yolsuzlar Çetesi

Tür: Komedi

Yapım: Kar Film

Yapım Tarihi: 2016

Yönetmen: Ali Ayyıldız

Video İzle

Yolsuzlar Çetesi Kamil

Yolsuzlar Çetesi Aksiyon

Yolsuzlar Çetesi Klip 1

Yolsuzlar Çetesi Fragman

Yolsuzlar Çetesi Teaser

Yolsuzlar Çetesi Bahçe Duvarından Astım

Yolsuzlar Çetesi Klip 2


Fiko ve Kamil, ailelerinin evlerini ipotek ederek bankadan ve tefeci olan Rıfat’dan aldıkları paralarla mahallelerinde bir büfe açmış, geçinme mücadelesi veren iki kafadar arkadaştır. Rıfat birden hem evleri hem de dükkânı almak için elindeki senedin ödeme tarihini erkene çekince ikili sıkışır ve işlerini toparlayıp para kazanmak için mahallenin bitirim öğrencisi Cafer ile anlaşırlar. İkilinin para kazandığını gören Rıfat dükkânlarını yakarak onları daha da zor duruma düşürür. Fiko ile Kamil, Rıfat’a olan borçlarını denkleştirmeye çalışırken başka bir mafya babası olan Süleyman ile Rıfat’ın savaşının tam ortasında kalırlar. İkili, Fiko’nun melek görünümlü ahlaksız ergen kardeşi Taki, aileleri ve Kamil’in uzatmalı aşkı Gülay’ın arasında bu mücadeleden sıyrılmaya ve kendilerini kurtarmaya çalışacaklardır.

Ali Ayyıldız’ın yönetmenliği ve senaristliğini üstlendiği filmin yapımcılığını Hakan Mataracı’ya ve Kar Film’e aittir. Mafya komedisinin başrollerini Osman Sonant, Beyti Engin, Özge Sezince, Mesut Can Tomay ve Kadir Çöpdemir paylaşmaktadır.

Gülay
Mahallenin güzel ve seksi kızı. Uzatmalı sevgilisi olduğu Kamil’le evlenme hayali kurmaktadır. Ailesinin izin vermemesine rağmen birkaç kez Kamil’le kaçma girişiminde bulunmuşlar ancak kendi aptallıklarından dolayı başarılı olamamışlardır. Evlenememelerinin sorumlusu olarak gördüğü Kamil’le ilişkisi devam etmektedir fakat bir yandan da hem Kamil’e iyi bir ders vermek hemde daha iyi bir yaşam için kadınlığını kullanmaktadır.

Fotoğraflar